Кошик
1374 відгуків
SINARA.UA - Ювелирный дом
+380978082208
+380 (97) 808-22-08
Viber, WhatsApp
+380 (93) 808-22-08
Viber, WhatsApp

Сережки чоловічі

ЧОЛОВІЧІ СЕРЕЖКИ КУПИТИ - SINARA.UA - ЮВЕЛІРНИЙ  БУДИНОК

Перші сережки були виключно чоловічою прикрасою. У стародавні часи вони символізували вплив на людей і достаток. Деякі громади вважали їх оберегом від нечистої сили. У різні епохи чоловічі сережки означали високе положення їх господаря серед людей, ремесло, презирство до церкви і так далі. Цей аксесуар то знаходив велику популярність, то ставав всіма забутий. На сьогоднішній день чоловічі сережки знаходяться не на піку своєї популярності, але і не всіма забуті.

 

ЧОЛОВІЧІ СЕРЕЖКИ У ВУХО – ЯКІ ВОНИ?

Якими бувають сережки для чоловіків? Найбільшим відмінністю жіночих і чоловічих сережок є їх стиль. Чоловічі сережки більш скромні. Особливих кордонів для дизайну немає, але зазвичай жіночі аксесуари масивні, яскраві, зі складним дизайном і оригінальною формою. Мода сучасності не забороняє ніякі методи для самовираження. Але все ж більшість чоловіків все одно носять сережки виключно чоловічого стилю, який обумовлюється формою і дизайном.

Чоловіча форма сережок, як це?

загалом, за формою чоловічі вироби схожі на жіночі. Але все ж чоловічі сережки відрізняються від жіночих, відсутністю розкішних елементів і наявністю грубих, агресивних деталей. Найчастіше, якщо в сережку для чоловіка вставляється який-небудь камінь, то йому надають форму більш агресивну і пафосну. Такого ефекту від каменя домагаються, роблячи його межі різкими, і в малій кількості. Так само сучасні ювелірні майстри впаюють камінь в підставу, тим самим зменшуючи кріплення. Цей прийом робить сережку більш лаконічною і акуратною. Під час виготовлення чоловічих сережок плавні повороти замінюються на різкі і прямі. Чоловічі аксесуари найчастіше забарвлюють у скромні, не яскраві кольори.

 

ЧОЛОВІЧІ СРІБНІ СЕРЕЖКИ І СЕРЕЖКИ З ІНШИХ МАТЕРІАЛІВ

Величезною популярністю користуються чоловічі сережки зі срібла.  Адже срібло це матеріал, який лікує, заспокоює, приносить успіх і натхнення його власникові. Для чоловіків чоловічі сережки зі срібла це просто знахідка  - вони красиві, зухвалі і елегантні одночасно, зручні в носінні не викликають запалення.

Також з матеріалів використовують біле золото, платину, спеціально оброблену сталь. Все частіше майстри, при виготовленні прикраси, використовують відразу два види металів. Але в такому випадку, наявність ще однієї складової буде не доречно, особливо для чоловічої сережки.

Ще до чоловічих сережок відносяться:

  • сережки у вигляді ящірок,
  • кісток,
  • хрестів,
  • чоловічий сережка кільце,
  • піратська сережка,
  • сережки у вигляді різних фігур. В сучасний час, сережки подібної форми дуже популярні серед фанатів важкого року, байкерів, панків, готів і серед інших учасників різних субкультур. Примітно те, що подібні аксесуари носять і в одному і в обох вухах.

Особливо популярна зараз чоловіча сережка кільце. Це стильний і лаконічний варіант чоловічої сережки у вухо. Такі сережки носили ще в стародавні часи пірати, але і зараз така сережка - вибір стильного і сучасного чоловіка.

 

ЧОЛОВІЧІ СРІБНІ СЕРЕЖКИ КУПИТИ В ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНІ SINARA.UA

У нас Вы можете выбрать серебряную серьгу мужскую самых разнообразных форм и моделей. Все украшения из качественного серебра 925 пробы, хорошо отполированы, проклеймены и имеют паспорт ювелирного изделия с указанием всех характеристик. Выбирайте достойный мужской аксессуар в нашем каталоге и заказывайте самую модную серебряную мужскую сережку.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner