Кошик
1326 відгуків
SINARA.UA - Ювелирный дом
+380978082208
+380978082208
Viber, WhatsApp
+380938082208
Viber, WhatsApp

СРІБНІ КІЛЬЦЯ - ІСТОРІЯ ПОЯВИ

СРІБНІ КІЛЬЦЯ - ІСТОРІЯ ПОЯВИ

З давніх часів люди вірили в чудодійні властивості срібла. Воно широко використовувалося в алхімії і народній медицині. Вважають, що в стародавніх цивілізаціях Індії, Персії і Китаю цим металом зціляли від різних недуг і імператорів і бідняків.

 

Кільце – це знак нескінченності, що притаманне божественним істотам, тому кільця зі срібла в стародавньому світі вважалися символами влади і величності. Навіть сьогодні, в деяких консервативних районах Азії жінки приступають до приготування їжі лише після того, як надіті срібні кільця. В сучасному суспільстві також починає відроджуватися звичай носіння кілець в якості оберегів (наприклад, кільця «спаси і збережи»).

 

Точно не відомо, до якого часу належить зародження цієї традиції, але тут мова йде про перші часи християнства. Кільця-обереги були знайдені на розкопках Стародавньої Візантії і, за словами археологів, ці прикраси виготовляли для знаті. На цих кільцях зображують лики святих і священні символи. Срібні кільця-обереги використовувалися в ході церемонії укладення шлюбу, щоб оберігати новий подружній союз. Кільця з написами з'явилися дещо пізніше. Люди вірили в магічні захисні сили кілець, які здатні уберегти людину від злих сил і нещасть. В эпоху средневековья кольца воспринимались больше как признак высшего сословия и как украшение.

 

Развивались разные техники обработки серебра: чернение, позолота и родирование. Уже в ХVI – XVII веке широко применялось чернение, при помощи которого можно было нанести по серебру разные рисунки. В конце XVIII века и в ювелирном искусстве отразилась тенденция классицизма – простота и торжественность пришли на смену пышности и вычурности. В ХІХ веке широко применялся растительный рисунок, декоративный орнамент, появляется техника позолоты.

 

Серебряные кольца отражают стиль больше, чем золотые. У женщин может быть несколько разных колец на все случаи и ситуации, при этом, не ударив по карману. Дизайнеры и ювелиры высоко ценят украшения из серебра, так как этот металл отлично сочетается с любыми полудрагоценными и драгоценными камнями. Серебряное кольцо можно подобрать на любой вкус – от простоты и утонченности до величия и пышности. Серебро – всегда отличный подарок. Широкий выбор позволяет подобрать кольца к любому гардеробу и стилю жизни.

Інтернет магазин ювелірних прикрас SINARA пропонує Вам купити срібні кільця з камінням, кільця зі срібла без каменів, кільця з емаллю і перлами. Відмінний вибір серебряныхт кілець за цінами виробника.

SINARA ― Ваш інтернет магазин срібних прикрас!